پاور پالس Power Pulse

مشخصات برند پاور پالس

عطرهای پاور با رویکرد برآورده کردن نیاز مصرف کننده ایرانی وارد بازار شدند .فلسفه وجودی عطرهای پاور، به رخ کشیدن قدرت رایحه‌ها، کیفیت و ماندگاری آن‌ها است. به همین منظور پاور فامیلی بر پایه اسانس‌ها و رایحه‌های طراحی شده توسط بزرگترین عطاران جهان وارد بازار ایران شده است تا با قیمتی بسیار مناسب در اختیار سلیقه مشکل پسندان ایرانی قرار گیرد.

چرا پاور فامیلی؟!

اسانس اورجینال : تمامی اسانس‌های این عطرها از کشورهای سازنده اسانس، نظیر فرانسه و ایتالیا وارد شده و رایحه ماندگار عطر مورد علاقه شما را با تمامی نت‌های دوست داشتنی‌اش به تصویر می‌کشند.

قیمت عالی : عطرهای اورجینال به دلیل هزینه‌های واردات و ارزش افزوده بسته بندی‌ها قیمت بسیار بالایی دارند. استفاده از اسانس این عطرها در بسته بندی‌های ایرانی و 25 میل، این رایحه‌های بی‌نظیر را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.

ماندگاری بالا: بیشتر عطرهایی که بر پایه اسانس‌های خارجی ساخته می‌شوند، ماندگاری مناسبی ندارند. اما دلیل ارزان قیمت بودن پاور پالس ، حجم پایین و بسته بندی آن است و با کمترین قیمت، مناسب‌ترین ماندگاری را نسبت به عطرهای مشابه را، در اختیار شما خواهد گذاشت.

رایحه‌های اصلی پاور:
نت‌های میوه‌ای
نت‌های چوبی
نت‌های دریایی
یاسمین وحشی