ورسای Versailles

VERSAILLES

مشخصات برند ورسای

ورسای برندی ایرانی است که فعالیت رسمی خود را در سال 1394 در حوزه تولید محصولات عطری آغاز کرد و پس از آن موفق شد تا نخستین تولیدات خود را روانه بازار کند. این برند با کیفیت ایرانی با تکیه بر دانش متخصصین و با بهره گیری از برترین متدهای روز دنیا در زمینه طراحی و تولید محصولات عطری، توانسته است تولیدات خود را به چندین کشور دنیا صادر کند و رضایت مشتریان بسیاری را جلب نماید.

در حال حاضر مجموعه عطری ورسای شامل 16 عطر با کیفیت است که این عطرها تحت لیسانس فرانسه تولید می شوند و توانسته‌اند محبوبیت فروانی نیز کسب کنند. عطرهای ورسای شامل ادکلن مردانه اکس کلوسیو ورسای ، ادکلن مردانه مارتین ورسای ، ادکلن مردانه شاتگان ورسای ، ادکلن زنانه لاو سانگ ورسای ، ادکلن زنانه فایر گرل ورسای ، ادکلن زنانه شیماریک ورسای ، عطر زنانه سنوریتا ورسای و ... است.

برند ایرانی ورسای با تولید عطرهایی با رایحه‌هایی برگرفته از عطرهای محبوب دنیا و عرضه آن‌ها با قیمتی مقرون به صرفه، در جهت کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود گام برداشته است.

عطرهای با رایحه خوشبو از برندهای سرشناس دنیا، با نزدیک‌ترین طیف بو و بالاترین کیفیت ممکن، گزینه ایده آل برای آن دسته از افرادی است که طرفدار عطرهای برندهای مشهورند، اما توانایی خرید این محصولات را ندارند.