بارنیا Barnia

barnia

مشخصات برند بارنیا

برند بارنیا یک برند ایرانی و تازه تاسیس است. توجه و تمرکز این برند به تولید محصولات گیاهی و مناسب ماساژ بدن و صورت است. این برند ایرانی به سه کاربرد اصلی ماساژ توجه داشته است :

ماساژ ضد درد، ماساژ آرامش بخش و ماساژ لاغری.

برند بارنیا علاوه بر تولید محصولات ماساژ با کاربرد و هدف رسیدن به ماساژ ضد درد، ماساژ آرامش بخش و ماساژ لاغری، محصولات مراقبت از پوست خصوصا در شاخه مادر و کودک، را با هدف حفظ سلامت، در دسترس مصرف‌کنندگان قرار داده است.

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در کنار بهره‌گیری از دانش پزشکان و داروسازانی برجسته و قوی این کیفیت را تضمین می‌کند. برند بارنیا همچنین سعی دارد تا با کمک تیم تحقیقاتی و متخصصین علم ماساژهای سنتی، بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را به بازار ارائه دهد.

پوست بدن انسان از ابتدای تولد تا دوران بزرگسالی نیاز به مراقبت و توجه دارد. خصوصا اگر در دوران کودکی توجه بیشتری به سلامت پوست داشته باشیم در دوران بزرگسالی ممکن است کمتر دچار عارضه‌های پوستی شویم. برای مراقبت از پوست محصولات بسیار متنوعی توسط کمپانی‌های متعدد تولید و عرضه شده است. یکی از برندهای نام آشنا در این زمینه برند بارنیا بوده که با توجه به نیاز و علاقه بشر به ماساژ، علاوه بر تولید انواع روغن‌های ماساژ محصولات دیگری در زمینه مراقبت از پوست بدن تولید کرده است.