نورهان Nourhan

روغن های نورهان

مشخصات برند نورهان

محصولات شرکت نورهان از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا و کاملا طبیعی و بهترین مواد دارویی و گیاهی، توسط مدرن ترین دستگاه‌ها و جدیدترین متد روز دنیا به همراه کادر متخصص و با دانش روز جهانی در سایه مدیریتی مقتدر و با تجربه تولید می شوند و در اختیار کسانی که به زیبایی و لطافت پوست و موی خود اهمیت می دهند قرار می گیرد و جایگزین بسیار خوبی برای محصولات آرایشی و بهداشتی شیمیایی است.

نورهان با علم بر قدرت معجزه آسای دانه و برگ گیاهان دارویی ، محصولاتی طبیعی و سازگار با انواع پوست و مو تولید می کند. استفاده مداوم از روغن های نورهان برای رسیدن به نتیجه بهتر توصیه می شود.

تولیدات برند نورهان می توان به روغن های مراقبت از پوست و مو و روغن ماساژ اشاره کرد.

بهترین و پر فروش ترین روغن های نورهان

روغن کرچک نورهان

روغن کرچک نورهان با افزایش تولید الاستین و کلاژن تاثیر بسزایی بر ترمیم شدن پوست دارد. ماساژ توسط روغن کرچک نورهان باعث کاهش لک‌ها و زخم‌ها می‌شود و بهترین راه حل برای از بین رفتن لکه‌های سیاه رنگ در زیر چشمان است. به دلیل داشتن مقدار بسیار زیادی ویتامین E در روغن کرچک ، تاثیر زیادی بر تقویت و رشد مو، ابرو، مژه و ناخن دارد.

روغن بادام شیرین نورهان

روغن بادام شیرین نورهان به عنوان یک پاک کننده آرایش حتی در نواحی حساس پوستی هم‌چون اطراف چشم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روغن می‌تواند پوست را تمیز کرده و به طور کامل در پوست جذب شود.

روغن جوز هندی نورهان

با اندکی ماساژ روغن جوز هندی نورهان بر روی پوست که دارای خاصیت ضد التهابی نیز می‌باشد، می‌توان باعث تمیزی پوست و نرمی آن شود. این روغن به دلیل داشتن خاصیت ضد آنتی اکسیدانی، باعث بهبود استرس، تشویش و ناامیدی می‌شود.

روغن رزماری نورهان

روغن رزماری نورهان به دلیل بوی گرم خود، مناسب برای ماساژ و تمدد اعصاب می‌باشد. این روغن با بوی گرم دارای خواص ضد اسپاسمی بوده به دلیل اینکه روغنی محرک و تحریک کننده بوده و به عنوان ضدعفونی کننده نیز استفاده می‌شود. ماساژ پوست سر با روغن رزماری نورهان به رشد موها بخصوص در افراد کم مو کمک می‌کند.

روغن میخک نورهان

استفاده از روغن میخک نورهان به همراه مقدار کمی نمک بر روی پیشانی، باعث تسکین سردرد می‌شود. این روغن به دلیل داشتن خواص آنتی اکسیدانی به عنوان یک برطرف کننده بسیار قوی درد شناخته می‌شود و همچنین می‌تواند بسیار موثر برای کم حافظگی، تشویش، نگرانی و استرس باشد.

روغن گل رز نورهان

روغن گل رز نورهان می‌تواند به جذب سایر ترکیبات مورد استفاده برای پوست کمک کند بنابراین ترکیب این روغن با روغن‌های نارگیل و بادام برای رسیدن به اثرات مفید آن‌ها برای پوست به شدت توصیه می‌شود، ترکیب این روغن با روغن نارگیل و استفاده به صورت ماساژ ضربه‌ای بر روی لک‌های پوستی (3 بار در روز) به بهبود آن‌ها و رفع آکنه کمک می‌کند.

روغن نارگیل نورهان

ماساژ توسط روغن نارگیل نورهان به دلیل غنی بودن از ویتامینE و اسیدهای چرب به عنوان یکی از بهترین مرطوب کنندگان پوست می‌باشد. این روغن از نرمی و تازگی پوست مراقبت می‌کند و همچنین به سلامت پوست نیز کمک می‌کند.