ویراهوم Vira Home

پا به پا

ویراهوم بخش كوچكی از محصولات كارخانه‌ای بزرگ و به نام در كشور چين می‌باشد. محصولات اين كارخانه به واسطه كيفيت بالا و درجه یک به بازارهای اروپا و امريكا و استراليا صادر می‌گردد.
ویرا هوم در حال حاضر با صدها آيتم، مجموعه كاملی از ظروف آشپزخانه را در طرح‌های مختلف و جذاب عرضه می‌نمايد. علاوه بر وسایل آشپزخانه، ویرا هوم محصولات خود را در دسته ابزار آرایشی پوست، ابزار کوهنوردی و طبیعت گردی و محصولات جانبی کفش نیز گسترش داده است. سادگی، زيبايی و كيفيت از مشخصه‌های بارز ویراهوم می‌باشد.
محصولات ویرا هوم شامل سبد پلاستیکی ویرا هوم، ظرف سیلیکونی ویرا هوم، سنگ پا ویرا هوم، پرزگیر رولی لباس ویرا هوم، ست مسواک ویرا هوم، کفی کفش ورزشی ویرا هوم، قالب سیلیکونی کیک ویرا هوم، برس تمیز کننده آشپزخانه ویرا هوم و چسب مخصوص پلک ویرا هوم و ... است.
محصولات ویراهوم در عین کاربردی بودن و قیمت مناسب، کیفیت قابل قبولی دارند، این موارد یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت ویرا هوم در ایران بوده‌ است.
شعبه مرکزی فروش برند ویرا هوم در تهران آغاز به کار کرده است و به سایر شهرهای ایران نیز راه یافته است.
شعبه ویرا هوم در تهران با تنوع بسیاری که دارد تمام محصولات ویرا هوم را شامل می شود و به راحتی وسایل مورد نیاز خود را از بین محصولات متنوع ویرا هوم پیدا می کنید.
شعبه ویرا هوم در مشهد، ویرا هوم در کیش و در شیراز، مراکز فروش برای این برند درجه یک است.
لوکس ترین محصولات ویرا هوم برای جهیزیه بسیار مورد توجه خریداران است و فروشگاه ویرا هوم تهران بهترین مکان برای خرید جهیزیه از محصولات ویرا هوم است.