سیمپل Simple

پا به پا

مشخصات برند سیمپل

محصولات سیمپل بدون شک یکی از محصولات پرطرفدار و محبوب از محصولات خارجی است که در بازار ایران محبوبیت ویژه ای دارد. سیمپل برند نام آشنای انگلیسی است که سالیان سال در حوزه تولید محصولات مراقبت از پوست فعالیت می کند. یکی از عوامل موفقیت سیمپل را می‌توان تمرکز آن روی محصولات مراقبت از پوست دانست، سیمپل با تمرکز بر تولید محصولات مراقبتی از پوست حوزه فعالیت خود را تخصصی کرده و توانسته در این حوزه پیشرفت‌های شایانی بکند.

محصولات برند سیمپل عطری نیستند و به صورتی فرموله شده اند که برای پوست های حساس نیز مناسب است. برند سیمپل با تولید محصولات در سایز مسافرتی توانسته است که 62 درصد در میزان استفاده از پلاستیک صرفه جویی کند، همچنین به دلیل شکل بسته بندی تا آخرین قطره محصول قابل استفاده می باشد. این محصولات به دور از خشونت ساخته شده و حامی محیط زیست می باشد، به این صورت که از هیچگونه تست حیوانی در این محصولات استفاده نشده است.

اگر بخواهیم به چند مورد از ویژگی‌های اصلی سیمپل اشاره کنیم، می‌توانیم به قیمت بصرفه، میزان اثرگذاری بالا، استفاده از ترکیبات کاملاً گیاهی و ضد حساسیت، بکار بردن آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و ارزش خرید بالا اشاره کرد.

محصولات مقرون به صرفه و خوب سیمپل:


اسکراب صورت سیمپل

اسکراب صورت سیمپل یکی از محصولات پرطرفدار سیمپل می‌باشد که از دیدگاه ما هر خانمی باید یک عدد از آن داشته باشد. این اسکراب حاوی ترکیبات موثری است که به طور خاصی تمام آلودگی‌ها و سلول‌های مرده پوست را از بین برده و پوستی سالم، تمیز، درخشان و شفاف به شما هدیه می‌دهد.

ژل شوینده صورت سیمپل

ژل شوینده صورت سیمپل یکی از محصولات ارگانیک و سلامت محور سیمپل می‌باشد و فرمولاسیون آن به گونه‌ای است که برای استفاده انواع پوست مناسب می‌باشد، این شوینده صورت حاوی ترکیباتی است که بعد از استفاده از آن علاوه بر پاکسازی مطلوب پوست صورت، حالت سبکی و شادابی به پوست داده و حس خوبی را به شما منتقل می‌کند.

کرم مرطوب کننده و آبرسان سیمپل

کرم مرطوب کننده و آبرسان سیمپل یکی دیگر از محصولات پرطرفدار این برند نام آشنای انگلیسی است. این محصول به عمق پوست نفوذ کرده و رطوبت مورد نیاز پوست را تا 12 ساعت بعد از استفاده تامین می‌کند و از خشکی و پوسته پوسته شدن صورت جلوگیری می‌کند. از نکات قابل توجه در مورد این محصول عدم تست حیوانی و استفاده حداقلی از پلاستیک در بسته‌بندی این محصول است.