سحرخیز Saharkhiz

پا به پا

مشخصات برند سحرخیز

مجموعه تولیدی تحقیقاتی زعفران سحرخیز در سال 1311 هجری خورشیدی فعالیت در زمینه تولید و فروش زعفران و خشکبار را در بالاترین سطح کیفیت آغاز کرد و همواره بر این تلاش بوده است تا با تامین و ارائه بهترین و سالم‌ترین محصولات، ضمن ارتقای سطح کیفی بازار، به جلب رضایت و اعتماد مصرف‌کنندگان بپردازد؛ که بی‌شک همواره بزرگ‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه این مجموعه طی این سال‌ها بوده است.

در سال 1381، شرکت کشاورزی و تولیدی زعفران سحرخیز راه اندازی شد (تا سال 1342 شمسی، فعالیت سحرخیز در قالب فروشگاه‌‌‌‌‌‌ های زعفران سحرخیز ادامه داشت). در این سال، نیروی انسانی این شرکت از 10 نفر به 100 نفر افزایش پیدا کرد. همچنین سبد کالاهای عرضه شده برند سحرخیز از زعفران و خشکبار به شش قلم کالای جدید متشکل از چای زعفرانی ، محصولات پودری زعفرانی و… افزایش پیدا کرد. در این سال، صادرات زعفران و چای زعفرانی به سراسر دنیا (پنج قاره جهان) آغاز شد.

از سال 1384 تا به امروز برند سحرخیز در سراسر جهان نامی آشنا و محبوب شناخته شده و با دریافت جوایز و هدایای بسیار، در میان برندهای مواد غذایی ایرانی به عنوان معتبرترین و شایسته‌ترین برند ایرانی شناخته شده است.

جالب است بدانید تمام چرخه‌ تولید تا توزیع در مجموعه سحرخیز انجام‌ می‌‌شود و این برند محصولاتی شامل زعفران ، نبات ، زرشک ، خشکبار ، ادویه ، عرقیات ، چای و دمنوش ، و همچنین بسته‌‌های هدایای ویژه را در سبد محصولاتی خود عرضه می‌کند.