مفید Mofeed

پا به پا

مشخصات برند مفید

برند مفید از سال 2013 تحقیقات خود را بر روی غذای پرندگان زینتی و حیوانات خانگی شروع کرد و در سال 2017 موفق به تولید خوراک سگ گارد و خوراک گربه شد. از سال 2018 با تولید تخصصی غذای پرندگان زینتی با رعایت بهترین مقدار غذا برای این حیوانات در بسته بندی و قیمت مناسب، در بازار ایران آغاز به کار کرد.

برند مفید با در نظر گرفتن وجدان کاری و سلامت حیوانات و پرندگان تلاش می کند تا بهترین محصولات خود را عرضه نماید. برتری محصولات برند مفید را می‌توانید به نسبت برندهای تجاری دیگر بسنجید، برند مفید در راستای تولید با کیفیت از پروتئین های هیدرولیز شده و استفاده از غلات بدون گلوتن و پخت اولیه آنها، غذایی قابل هضم و سالم در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

غذاهای برند مفید MoFeed

غذاهای برند مفید MoFeed در محصولات برند مفید هیچ گونه مواد افزودنی تحریک اشتها یا گول زننده حیوان اضافه نمی‌شود، به این دلیل که احترام به حقوق حیوانات مقدم است تا ادویه جات مضری که باعث تحریک به بیشتر خوردن حیوانات می‌شود. در خوراک های مفید هیچ مواد آنتی بیوتیکی وجود ندارد و همچنین نگهداری غذاهای مفید را با کاهش رطوبت به زیر 6 درصد کنترل می‌کنند.

معرفی بهترین محصولات برند مفید


غذای خشک مخصوص توله سگ نژاد بزرگ مفید 5 کیلویی

غذای خشک توله سگ نژاد بزرگ مفید ، متناسب با نیاز توله سگ‌های نژاد بزرگ (نژاد ژرمن شپرد، نژاد پاگ، نژاد بولداگ، نژاد دوبرمن و...) با دوره رشد طولانی انرژی متعادلی را عرضه می‌کند.

غذای خشک گربه مفید مدل رنال 2 کیلویی

غذای گربه رنال برند مفید جهت مراقبت از سلامت کلیه در گربه های بالغ طراحی شده و در کنترل بیماری مزمن کلیوی در گربه ها موثر می باشد. این غذای کلیوی مفید علاوه بر خوش طعمی، حاوی مواد مغذی و کالری بالاتری بوده تا گربه هایی که به علت بیماری کلیوی دچار کاهش اشتها شده اند به وزن ایده آل خود بازگردند.

غذای عروس هلندی و مرغ عشق مفید 1 کیلویی

غذای عروس هلندی و مرغ عشق مفید یک مولتی کمپلکس با کیفیت با هضم آسان است. در فرمولاسیون ویژه این محصول از دانه های معطر و روغنی استفاد شده است. تنوع بالایی از دانه های مفید و مقوی در این خوراک عروس هلندی و مرغ عشق مفید موجود می باشد.