زیپاک Zipak

پا به پا

مشخصات برند زیپاک

شرکت زیپاک در سال 1394 با هدف ارائه خدماتی نوین و متفاوت به علاقه مندان حیوانات خانگی در تهران بنیان گذاری شده است. زیپاک در نظر دارد با واردات برترین مواد اولیه از کشورهای صنعتی و برتر دنیا و در راستای حمایت از تولید داخل، محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید نماید. تمامی هدف شرکت زیپک به روز کردن محصولات حیوانات خانگی کشور مطابق با کشورهای برتر می‌باشد.

محصولات برند زیپاک


شامپو گربه زیپک

شامپو نرم کننده و تقویت کننده زیپک
تقویت کننده، حالت دهنده، تثبیت کننده، ترمیم کننده مو، حفظ رطوبت و براقی مو، با PH تنظیم شده برای گربه ها، با اسانس کیوکامبر.
روش مصرف: پس خیس نمودن موها مقداری از شامپو را کف دست ریخته و روی موها آغشته نمایید. بعد از 1 دقیقه موها کاملا آبکشی شود.

ماسک مو گربه زیپک

ماسک مو بدون نیاز به آبکشی
تقویت کننده، حالت دهنده، تثبیت کننده، ترمیم موهای خشک و اسیب دیده، حفظ رطوبت و براقی مو، افزایش مقاومت در برابر آلودگی های محیطی، عدم ایجاد سنگینی روی مو، با PH تنظیم شده برای گربه ها.
روش مصرف: پس از حمام و خشک نمودن موها با حوله(موی نم دار)، مقداری را کف دست ریخته و ساقه مو را آغشته نمایید. نیاز به آبکشی ندارد. فقط ساقه موها آغشته شود.

کرم نرم کننده پنجه سگ و گربه زیپک

کرم نرم کننده و مرطوب کننده پنجه مخصوص کف دست، پا و آرنج سگ و گربه
جهت جلوگیری از ایجاد خشکی و مناسب برای بعداز اسکراب و ضد عفونی دست و پا، حاوی مواد موثر جهت رفع ترک پوست و محافظت در برابر عوامل آسیب رسان طبیعی و جلوگیری از پیری زودرس با رایحه دلپذیر با ph تنظیم شده برای حیوانات و فاقد پارابن.
روش مصرف: پوست را آغشته نموده و به آرامی روی پوست پخش کنید.

پودر بوبر زیپک

پودر بوبر با قدرت جذب بالا و آنتی باکتریال
جاذب بسیار پر قدرت در از بین برندن بوی ادرار، استفراغ، مدفوع و سایر بوهای نامطبوع که در محیط زندگی حیوانات و یا در محیط خانه ایجاد شده است. همچنین برای از بین بردن بوی ادراری که توسط حیوانات جهت علامت گذاری در محیط خانه و یا هر محیط دیگری ایجاد شده نیز استفاده می گردد. قابل استفاده برای ظرف خاک گربه، فرش و قالیچه، باکس حیوانات، پناهگاه حیوانات، سطل زباله و ...
طریقه مصرف: مقداری از پودر را در تمامی سطوح مورد نظر ریخته شود و بعد از یک ساعت بو از بین می رود. در موارد فرش و قالیچه پس از پاکسازی فرش از عوامل ایجاد کننده بو، مقداری از پودر را در منطقه ریخته و سپس می توان با جاروبرقی پودر را پاکسازی کرد.

ضدعفونی کننده سطوح زیپاک

مایع ضدعفونی کننده غیر الکلی
موثر بر طیف وسیعی از ویروس های پوشش دار و بدون پوشش، باکتری های گرم مثبت و گرم منفی، قارچ و مخمر. قابلیت مصرف برای ضدعفونی محیط حیوانات خانگی، ظرف آب و غذا، لانه و جای خواب، باکس، میز معاینه و جراحی درمانگاه و بیمارستان و تمامی سطوحی که قابلیت ضدعفونی کردن داشته باشند. شایان ذکر است این محلول اثر خورندگی، سفیدکنندگی و... برای وسایل و محیط ندارد.
طریقه مصرف: بدون ترکیب این محلول با هر محلول دیگری کلیه سطوح را آغشته نموده و صبر کنید تا خشک شود. فعالیت اکثر محلول های ضدعفونی کننده در دمای بالا بهبود می یابد.

اسکراب پنجه زیپک

محلول ضدعفونی کننده غیر الکلی دست و پا
بنزالکونیوم کلراید عامل ضد میکروب و ویروس وسیع الطیف، هیدروژن پراکساید عامل ضد ویروس سریع الاثر. بنزالکونیوم کلراید با تاثیر بر دیواره سلولی باعث رسوب سیتوپلاسم می گردد و از فعالیت بعضی از آنزیم های حیاتی میکروارگانیسم ها جلوگیری می کند و یون کلر موجود در آن باعث شکسته شدن اتصال بین زنجیره های DNA و RNA موجود در ویروس ها شده همچنین علیه ویروس های مولد بیماری های مختلف موثر می‌باشد. بنزالکونیوم کلراید حتی در غلظت های پایین دارای اثر باکتریسید می باشد.
طریقه مصرف: پس از آغشته نمودن، از مالش بیش از حد یا خشک کردن پرهیز نموده و صبر نمایید تا دست و پا خشک شوند.

شامپو سگ زیپک

شامپو نرم کننده و ترمیم کننده زیپک
تقویت کننده، حالت دهنده، تثبیت کننده، ترمیم کننده مو، حفظ رطوبت و براقی مو، با PH تنظیم شده برای سگ ها، با اسانس کیوکامبر.
روش مصرف: پس خیس نمودن موها مقداری از شامپو را کف دست ریخته و روی موها آغشته نمایید. بعد از 1 دقیقه موها کاملا آبکشی شود.

ماسک مو سگ زیپک

ماسک مو بدون نیاز به آبکشی
تقویت کننده، حالت دهنده، تثبیت کننده، ترمیم موهای خشک و اسیب دیده، حفظ رطوبت و براقی مو، افزایش مقاومت در برابر الودگی های محیطی، عدم ایجاد سنگینی روی مو، با PH تنظیم شده برای سگ ها.
روش مصرف: پس از حمام و خشک نمودن موها با حوله(موی نم دار)، مقداری را کف دست ریخته و ساقه مو را آغشته نمایید. نیاز به آبکشی ندارد. فقط ساقه موها آغشته شود.