آلفادنت Alpha Dent

پا به پا

مشخصات برند آلفادنت

خمیر دندان های طبیعی چند سالی است که در بازار رواج پیدا کرده است و امروزه بیشتر افراد به دنبال خمیر دندان های طبیعی هستند به جای خمیر دندان های معمولی که از مواد شیمیایی ساخته شده است. برند آلفادنت یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان خمیر دندان های طبیعی است که اقدام به تولید خمیر دندان طبیعی بر پایه مواد طبیعی آلفاپاینن کرده است.

این خمیر دندان ها به گونه ای طراحی شده است که متناسب با تمام افراد جامعه از سنین کوچک تا بزرگ با نیاز دندان های شما کاملا سازگار است. یکی از نقاط قوت برند آلفادنت ، این است که محصولات این شرکت با ملاحظات خاص زیست محیطی تولید شده است.

نام خمیر دندان های آلفادنت از ترکیب دو کلمه آلفا + دنت تشکیل شده است. واژه آلفا از نام مواد طبیعی و اساسی داخل این خمیر دندان ها یعنی ماده آلفاپاینن گرفته است و دنت نیز به معنای دندان است. برند آلفادنت با جایگزینی ماده نگهدارنده و آنتی باکتریال های شیمیایی در خمیر دندان با ماده طبیعی آلفاپاینن که از صمغ درخت بنه گرفته شده است، توانست این ایده نو را عملی و تجاری سازی کند.

خمیر دندان های طبیعی آلفادنت که از ماده طبیعی آلفاپاینن تولید شده‌اند همچنین دارای خاصیت ضدالتهابی، ضد قارچی و ضدسرطانی هستند و از این رو می توانند برای دندان های شما مفید باشند.

آشنایی با انواع خمیر دندان های آلفادنت و مواد موجود در آن


خمیر دندان سفید کننده آلفادنت

اگر دوست دارید لبخندی زیبا و دندان های سفید داشته باشید؛ اما به هر دلیلی نمی خواهید از جرم گیری، مواد شیمیایی سفید کننده دندان و … استفاده کنید، خمیر دندان سفید کننده آلفادنت انتخابی مطمئن برای شماست. این خمیر دندان با بهره گیری از تکنولوژی نور آبی و از بین بردن لکه های قهوه ای روی دندان، رنگ دندان ها شما را تا حد مطلوبی تغییر می دهد. ترکیبات این خمیر دندان سفید کننده 98 درصد طبیعی بوده و حاوی آنتی باکتریال های طبیعی است.

خمیردندان مانترا آلفادنت

خمیر دندان بدون فلوراید مانترا ، از دیگر محصولات آلفادنت است که در ترکیبات آن، از فلوراید استفاده نشده است. با توجه به این که این روزها، خیلی از افراد نگران آسیب های ناشی از مصرف فلوراید هستند، آلفادنت با تولید این محصول که تنها از آلفاپاینن به عنوان ماده فعال استفاده کرده، به این افراد کمک می کند. این محصول دارای اثر پاک کنندگی بسیار موثر بوده و از تشکیل جرم و پلاک بر روی دندان ها، جلوگیری می کند.

خمیر دندان ضدحساسیت آلفادنت

برای کسانی که دندان های حساسی دارند، استفاده از یک خمیر دندان ضدحساسیت ضروری است. خمیر دندان ضدحساسیت آلفادنت ، حاوی ترکیباتی مانند آلفاپاینن، سدیم فلوراید، پتاسیم سیترات و زینک سیترات بوده و به خوبی در رفع حساسیت دندان های شما موثر است. این خمیر دندان همچنین با ترکیبات هیدروکسی آپاتیت، دارای اثر ضد پوسیدگی بوده و با ایجاد لایه محافظتی روی دندان ها، از تشکیل پلاک جلوگیری می کند.
این محصول آلفادنت می تواند به ترمیم حفره های دندان شما کمک کرده و در مدت کمی، درد ناشی از حساسیت را التیام ببخشد. نکته قابل توجه دیگر در این خمیر دندان، نداشتن گلوتن است. این مسئله برای کسانی که به این ماده حساسیت داشته و یا رژیم های غذایی خاصی دارند، بسیار مهم است.

خمیردندان کامپلت آلفادنت

خمیر دندان کامپلت آلفادنت ، محصولی روزانه برای استفاده همه افراد خانواده است. این محصول با حفظ تمام ویژگی های خمیر دندان های طبیعی آلفادنت ؛ شامل ترکیبات فعال آلفاپاینن و سدیم فلوراید و همچنین نگهدارنده های طبیعی، آنتی باکتریال طبیعی و طعم دهنده طبیعی است.
از جمله ویژگی های این محصول آلفادنت ، می توان به خاصیت پاک کنندگی موثر، محافظت از دندان و لثه، سفید و درخشان کنندگی دندان، جلوگیری از ایجاد جرم و پلاک و همچنین از بین بردن بوی بد دهان اشاره کرد. رایحه سقز، اولین چیزی است که در این محصول توجه را جلب می کند.

خمیردندان مولتی اکشن آلفادنت

یکی دیگر از محصولات آلفادنت ، خمیر دندان مولتی اکشن آلفادنت است. این محصول حاوی ترکیبات فعال سدیم فلوراید و آلفاپاینن است که دارای اثر پاک کنندگی موثر لثه و دندان ها بوده و از تشکیل پلاک جلوگیری می کند.

خمیردندان طبیعی کودکان آلفادنت

خمیر دندان هایی که برای کودکان تولید می شوند، باید دارای ویژگی هایی باشند تا آن ها را به مسواک زدن ترغیب کند. خمیر دندان های کودکان آلفادنت ، در دو نوع دخترانه و پسرانه تولید شده و علاوه بر آلفاپاینن و سدیم فلوراید، از کوکامیدوپروپیل بتانین در ترکیبات خود برخوردار هستند. این ترکیبات، به خوبی می تواند مینای دندان کودک را تقویت کرده و از پوسیدگی و ایجاد پلاک جلوگیری می کند. در واقع خمیر دندان کودک آلفادنت ، به دلیل طبیعی بودن، بهترین انتخاب برای فرزندان شما هستند.