گالاردو Gallardo

پا به پا

مشخصات برند گالاردو

برند گالاردو یکی از برندهای محبوب تولید کننده محصولات آمیزشی و زناشویی و بخصوص اسپری‌های تاخیری و زناشویی است. استفاده از محصولات زناشویی بخصوص اسپری تاخیری می‌تواند تضمین کننده کیفیت بالای رابطه‌های جنسی باشد. از موارد پرطرفدار در بهداشت زناشویی استفاده از ژل‌های زناشویی گالاردو است. این ژل‌ها شامل ژل‌ روان کننده ، ژل حجم دهنده ، ژل تاخیری برای آقایان ، ژل سفید کننده نقاط تناسلی و.. می‌شود. استفاده تاثیر گذار و آسانی که ژل‌های آمیزشی گالاردو دارد، باعث شده تا نظر مصرف کنندگان را به سوی خود جلب کند.

ژل های آمیزشی برند گالاردو

ژل تاخیری گالاردو

ژل تاخیری گالاردو یکی از محصولات جنسی است که برای بالا بردن کیفیت رابطه جنسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اولین کاربرد این محصول برای رفع مشکل زودانزالی در مردان است. بسیاری از مردان به دلایل مختلف از جمله استرس در حین برقراری رابطه جنسی به انزال زودرس می‌رسند و همین امر کیفیت رابطه جنسی را به چالش می‌کشد و باعث بروز مشکلات فراوانی در میان زوجین می‌شود. ژل تاخیری با مواد بی حسی که دارد زمان انزال را به تعویق می‌اندازد و همین امر سبب می‌شود که طرفین از این رابطه لذت کافی را ببرند.
از سوی دیگر بسیاری از زنان در زمان برقراری رابطه جنسی از خشکی واژن رنج می‌برند و همین امر رابطه جنسی را به رابطه‌ای سخت و دشوار برای آنها تبدیل می‌کند. ژل تاخیری گالاردو علاوه بر رفع مشکل زودانزالی در مردان، خشکی واژن در زنان را نیز از بین می‌برد.

ژل حجم دهنده گالاردو

اندازه آلت تناسلی مردان تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس آنها دارد. به همین دلیل روش‌های متنوعی برای افزایش آلت تناسلی وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از ژل حجم دهنده گالاردو است. استفاده از این محصول بر اندازه آلت تناسلی مردان اثر می‌گذارد و با افزایش اعتماد به نفس آقایان، رابطه‌ای لذت بخش را برای زوجین رقم می‌زند.
ژل حجم دهنده گالاردو روشی موثر برای افزایش آلت تناسلی مردان است. مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از این روش برای افزایش حجم آلت تناسلی خطرات کمتری در مقایسه با جراحی و روش‌های دارویی دارد و می‌تواند حس رضایت را در مردان به وجود بیاورد.
این محصول گالاردو حاوی ایزینفتیدا و ماده الانتین برای افزایش حجم آلت تناسلی هستند. همچنین ویتامین‌هایی که در این محصولات به کار رفته‌اند تحریک کننده و گرما بخش هستند و از طریق پوست جذب می‌شوند. در نتیجه این مواد به حفظ سلامت آلت تناسلی و افزایش اندازه آن کمک می‌کنند. مسئله مهم دیگر در مورد استفاده از این محصول این است که افزایش خونرسانی در آلت تناسلی سبب می‌شود که مردان نعوظ بهتری را تجربه کنند و همین امر کیفیت رابطه جنسی را بالا می‌برد.

موارد احتیاط در استفاده از ژل حجم دهنده گالاردو:

  • قبل از آغاز رابطه جنسی آلت خود را به خوبی شستشو دهید.
  • اگر از بیماری‌های قلبی و یا بیماری جنسی رنج می‌برید، قبل استفاده از این ژل با پزشک مشورت کنید.

ژل روان کننده یا لوبریکانت گالاردو

خشکی واژن یکی از مشکلات شایعی است که بر کیفیت رابطه جنسی اثر می‌گذارد و سبب برقراری رابطه‌ای دردناک می‌شود. در بسیاری از موارد حتی اگر پیشنوازی به خوبی صورت گیرد، برخورد آلت تناسلی مردان با واژن زنان سبب ایجاد سوزش در اطراف واژن می‌شود. به همین دلیل ممکن است زنان به ارگاسم نرسند و این امر در دراز مدت سبب بروز بیماری‌های روحی فراوان از جمله افسردگی در زنان می‌شود.
یکی از روش‌های مناسب در رفع این مشکل استفاده از ژل روان کننده و یا لوبریکانت گالاردو است. این محصول با مرطوب نگه داشتن واژن نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. ژل روان کننده گالاردو حاوی موادی است که محیط واژن را لغزنده می‌کند و خشکی واژن را از بین می‌برد، در نتیجه کیفیت رابطه جنسی بالا می‌رود. همچنین اگر در رابطه جنسی از کاندوم استفاده شود، این ژل پایداری کاندوم را افزایش می‌دهد.

ژل تنگ کننده گالاردو

عواملی مانند زایمان های طبیعی و یا ضعف عضلات دیواره‌ واژن می تواند موجب گشادی واژن شود. این مشکل باعث ایجاد نارضایتی در زمینه مسائل جنسی شده و علاوه بر بانوان، عدم لذت مردان را نیز در پی دارد. ژل تنگ کننده گالاردو بر پایه‌ آب است؛ به همین دلیل امکان استفاده از آن همراه با کاندوم نیز وجود داشته و آسیبی به لاتکس وارد نمی‌کند. ضمن اینکه دیگر مزیت مهم این محصول خاصیت افزایش میل جنسی آن است؛ این موضوع باعث می‌شود که در حین آمیزش لذت بیشتری به طرفین رابطه منتقل شده و تجربه جذاب‌تری داشته باشند.

ژل گرم کننده گالاردو

مشکلات جنسی سبب عدم لذت افراد و کاهش کیفیت روابط جنسی می شوند. در بانوان از سرد مزاجی می توان به عنوان یک مشکل بسیار شایع یاد کرد. ژل گرم کننده گالاردو از ماده‌ روان کننده نیز بهره مند است و با روان سازی عمل دخول موجب کاهش دردهای بانوان در حین آمیزش می‌شود. علاوه بر این باعث تسهیل و تسریع تحرکات مردان شده و به همین دلیل رضایت آنان را نیز جلب می‌کند. تحریک و افزایش میل جنسی از ویژگی‌های ژل گرم کننده گالاردو است که می تواند یک تجربه لذت بخش را برای شما رقم بزند.