ژنو Geno

پا به پا

مشخصات برند ژنوبایوتیک

برند ژنو بایوتیک یکی از زیر مجموعه‌های شرکت اصلی پارس آزمای طب است که به صورت تخصصی در زمینه ترمیم و محافظت از پوست فعالیت می‌کند. شرکت موفق پارس آزمای طب از سال 1383 شروع به کار کرده است و برای اینکه بتواند در تمام حوزه های پوست و مو بصورت تخصصی کار کند و محصولاتی منطبق با علم روز دنیا تولید کند، خط تولید هر حوزه را جداگانه کرده است و برای محصولات تخصصی درباره مو ، برند سریتا را تاسیس کرده است و برای تولید تخصصی محصولات پوست، برند ژنوبایوتیک را راه اندازی کرده است.

هدف اصلی برند ژنوبایوتیک نگاه علمی و تخصصی به پوست و عارضه‌های آن و روش‌های مراقبت از پوست است که این هدف با برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی پژوهش‌های کاربردی و توسعه محصولات تخصصی پوست، صورت می‌گیرد. برند ژنو محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در حوزه‌ درمان تخصصی بیماری‌های رایج پوست در کنار دارا بودن کیفیت مناسب معرفی می‌نماید. رسالت مهم برند ژنوبایوتیک اختراع، نوآوری و بهبود در تمام مراحل و رسیدن به بالاترین سطح است و این رسالت کمک به رشد و نمو، ژنو بایوتیک به عنوان برند نوپای شرکت پارس آزمای طب نمود.

شعار برند ژنو بایوتیک استفاده از مطالب روز دنیا به کارگیری نیروی متخصص و متعهد، مشتری مداری، ایفای نقشی مهم و تاثیرگذار در صحنه های رقابتی و علمی در سطوح بالا و تولید محصولاتی تخصصی برای همه نسل‌ها است.

یکی از ویژگی‌های مثبت برند ژنوبایوتیک داشتن نگاه علمی و تخصصی بر روی آکنه بوده که به‌ واسطه آن محصولاتی مخصوص ترمیم آکنه پوست و پیشگیری از بروز آن تولید می‌کند. از جمله محصولات محبوب ژنوبایوتیک می‌توان به انواع کرم مرطوب‌ کننده دست و صورت ژنوبایوتیک ، فوم شستشو صورت ژنوبایوتیک ، کرم ضدآفتاب ژنوبایوتیک ، پرایمر صورت ژنوبایوتیک ، محلول میسلارواتر ژنوبایوتیک ، ژل ضد آکنه ژنوبایوتیک و … اشاره کرد.