لپیور Lpure

لپیور

مشخصات برند لپیور

لپیور یکی از برندهای ایرانی است که توسط شرکت خدمات تحقیقاتی آرین گستر تولید شده است. لپیور برندی تازه تاسیس و به معنای پاک است. برند لپیور تا به حال برند خود را در زمینه تولید شامپو شناخته شده کرده است. شرکت آرین گستر شرکتی دانش بنیان است که با محوریت زیست فناوری برای پرورش انواع ریز جلبک‌ها و تولید محصولات با ارزش افزوده بالا در زمینه آرایشی و بهداشتی، مکمل‌ها، غذایی و .... است. تمام شامپوهای لپیور حاوی اسپرولینا است، جلبک اسپرولینا در درمان مجدد موها بسیار موثر است و از کم پشتی و طاسی مو جلوگیری می‌کند.


شامپوهای برند لپیور

از جمله شامپوهای درمانی برند لپیور می‌توان به شامپو ضد ریزش مو، شامپو حجم دهنده مو مناسب موهای چرب، شامپو فاقد سولفات برای موهای رنگ شده یا کراتیه شده، شامپو آبرسان و درخشان کننده مو، شامپو تغذیه کننده موها، شامپو موهای رنگ شده و شامپو مناسب موهای آسیب دیده اشاره کرد.


شامپو موی رنگ شده لپیور

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده لپیور حاوی عصاره جلبک اسپیرولینا است که سرشار از پروتئین، کربوهیدرات و انواع ویتامین و مواد معدنی از جمله سدیم، زینک، آهن، پتاسیم و مس بوده که مو را به خوبی تغذیه می‌کنند و یک آنتی‌اکسیدان طبیعی می‌باشد که به حفظ سلامت و زیبایی مو کمک می‌کند. این شامپو لپیور نرم کننده و تقویت کننده مو می‌باشد.

شامپو حجم دهنده موهای چرب لپیور

اگر موهای کم پشت با تارهای نازک و ضعیف دارید استفاده از شامپو حجم دهنده لپیور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شامپو حجم دهنده مو لپیور دارای جلبک اسپیرولینا و آلوئه ورا است که سرشار از ویتامین‌های B , امگا3، 6 و مواد معدنی مانند آهن، زینک و... می‌باشد. آلوئه ورا موجود در این شامپو لپیور با پاکسازی بسیار عالی، از ترشح چربی اضافی و التهاب پوستی سر جلوگیری می‌کند.

شامپو بدون سولفات لپیور

شامپو بدون سولفات لپیور مناسب موهای رنگ شده و یا کراتینه است و به دلیل پاک کنندگی ملایمی که دارد در کاهش بروز حساسیت و التهاب پوست سر بسیار مناسب است. همچنین این شامپو لپیور باعث بهبود و احیای چربی طبیعی موها و افزایش رطوبت مو می‌شود.

شامپو آبرسان و درخشان کننده مو لپیور

شامپو آبرسان لپیور دارای ترکیبات حاوی سبوس برنج و جلبک اسپیرولینا است که باعث آبرسانی به موها و پوست کف سر می‌شود و از خشکی مو جلوگیری می‌کند. این شامپو لپیور به دلیل پروتئین‌های هیدرولیز شده کراتین به ترمیم و تقویت پروتئین طبیعی مو کمک می‌کند.

شامپو تغذیه کننده مو لپیور

شامپو تغذیه کننده مو لپیور با ترکیبات موثر جلبک اسپیرولینا و روغن آرگان است که مقاومت و سلامت موها را علاوه بر رشد و افزایش ضخامت بهتر موها به همراه دارد و همچنین از ایجاد موخوره و وزی موها جلوگیری می‌کند.

شامپو تقویتی برای موهای ضعیف و مستعد ریزش لپیور

شامپو تقویت کننده مو لپیور دارای کافئین و جلبک اسپیرولینا، مناسب موهای دارای ریزش است و با انرژی رسانی کافی به ریشه موهای ضعیف، موجب تحریک و رشد مجدد در موها می‌شود. همچنین این شامپو لپیور ضخامت و رشد تارهای مو را بیشتر می‌کند، تقویت کننده و حجم دهنده‌‌ای بسیار عالی برای موها است.