راک ROCK

راک

مشخصات برند راک

برند راک در سال 2009 در شهر شنژن چین با تولید لوازم جانبی موبایل و لوازم الکترونیکی با کیفیت بالا پا به عرصه فروش نهاد و نظر علاقه‌مندان به لوازم جانبی را به خود جلب نموده است. با توجه به استقبال بی‌نظیر از محصولات راک ، این شرکت در سال 2010 زیر مجموعه دیگری به نام راک اسپیس را نیز تاسیس کرد.

"کیفیت بالا و قیمت مناسب" اصل مهمی در تولید محصولات Rock است. دسته‌های اصلی کالای شرکت راک شامل محافظ، پاوربانک، شارژر، صدا، کابل داده و ده‌ها محصول جانبی دیگر است. کارشناسان در شرکت راک، با توجه به بررسی سلیقه افراد، محصولاتی را با طراحی‌های مد روز و جنس‌های خاص و باکیفیت تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار داده است. این شرکت همکاری خوبی با برندهای معروف مانند SAMSUNG ، SONY ، OPPO ، MI و غیره ایجاد کرده است.

برای خرید محصولاتی مانند شارژر فندکی راک ، کیت مسافرتی راک ، پایه نگهدارنده گوشی راک و... از سایت پا به پا به این لینک‌ها مراجعه کنید.

جهت خرید ایمن و مطمئن خود و آگاهی از محصولات اورجینال برندهای مختلف به خصوص راک می‌توانید به سایت اینترنتی پا به پا مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.