گرین GREEN LION

گرین لیون

مشخصات برند گرین

محصولات گرین لاین یکی از تولید کننده‌های لوازم جانبی است که از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کند تا جزئیات پیچیده را با پایه‌ای قوی برای ارتقای مفاهیم و ایده‌ها در مدل‌های محصول اتخاذ کند. برند گرین در تلاش است تا نیازهای واقعی مصرف کننده را دریابد و بهترین راه‌حل موجود در صنعت لوازم جانبی را پیشنهاد دهد. همه محصولات این برند از لوازم جانبی موبایل ممتاز خود گرفته تا لوازم خانگی کوچکی که ارائه می دهد، از مواد بادوام با کیفیت بالا ساخته شده است که از نقاط مختلف جهان تهیه شده است.

تمرکز ویژه برند Green بر روی بهترین لوازم جانبی موبایل از جمله شارژر و کابل، پریز برق، پاور بانک و غیره است. از جمله محصولات برند گرین می‌توان به قاب یا کاور گوشی تلفن هوشمند، کیت تمیز کننده ایرپاد و کیبورد گرین ، کیف دستی چند منظوره گرین ، هولدر و پایه نگه دارنده، محافظ صفحه نمایش یا گلس گوشی یا تبلت، بند ساعت هوشمند، کابل و شارژر، ست مانیکور و پدیکور گرین و... اشاره کرد.

جهت خرید ایمن و مطمئن خود و آگاهی از محصولات اورجینال برندهای مختلف به خصوص گرین می‌توانید به سایت اینترنتی پا به پا مراجعه کرده و محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.