نیوتیس Newtis

Newtis

مشخصات برند نیوتیس

نیوتیس نگاهی نو در بکارگیری جادوی طبیعت در تکنولوژی روز با تاکید بر زیبایی درونی و بیرونی است. فرمولاسیون ما توسط آزمایشگاه‌های درماکازمتیک لاروش کانادا ارائه شده و ساخت آن با بهترین مواد اولیه در ایران انجام می‌شود.

محصولات بهداشتی نیوتیس تحت لیسانس آزمایشگاه‌های لاروش کانادا، با فرمولاسیون به روز و مواد اولیه با کیفیت، نگاهی نو به شادبی و طراوت همیشگی پوست و موی شما دارد. نیوتیس از سال 1398 وارد بازار ایران شد و اکنون یک سال است که به عنوان برندی موفق در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور و داروخانه‌ها در اختیار شما قرار گرفته است.

فلسفه وجودی نیوتیس

برقراری توازن در زیبایی پوست و مو و زندگی شما با استفاده از ویژگی‌های سلامتی و زیبایی طبیعت است. برای رسیدن به این منظور، با شناخت مهمترین ویژگی‌های پوست و مو، از بهترین مواد اولیه، در کنار تکنولوژی‌های روز استفاده کرده‌ایم تا رویای زیبایی و سلامتی را همراه شما کنیم. ما آماده‌ایم تا رسیدن به حد کمال زیبایی و حفاظت از آن را تبدیل به بخشی لذت بخش از برنامه زندگی شما کنیم.

ماموریت ما ارائه نگاهی نو در رسیدن به زیبایی است. برای انجام این ماموریت، ویژگی‌های پوست و موی شما را شناسایی کرده‌ایم و با فرمولاسیون بی‌نظیر لاروش و وارد کردن بهترین مواد اولیه، در کارخانه‌ای بزرگ و مدرن، بهترین محصولات را برای پوست و موی شما تولید کرده‌ایم. ما با نگاهی نو به نحوه آبرسانی و مواد مغذی به پوست و مو ی شما در فرمولاسیون محصولات، بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار داده‌ایم.

مهم‌ترین هدف برند نیوتیس تامین سلامتی پوست و مو است. ما اعتقاد داریم زیبایی در هر سنی وجود دارد و می‌توانیم زیبایی شما را با حفاظت از آن جاودانه کنیم.